CFP officially closed!

[Informacja w języku polskim – poniżej]

The call for proposals for PCHE6 conference is now officially closed!

We’d like to thank everyone who put time, thought and energy into submitting a proposal. We have received 133 proposals in total from 29 countries, such as Austria, Germany, Belgium, Canada, Brazil, Ecuador, Spain, Holland, India, Columbia, Mexico, New Zealand, Taiwan, USA, Italy. We are thrilled because we have received over a hundred proposals of great quality. We are going to have a hard time selecting the talks.

statistics2

We have received some fantastic submissions and the Scientific Committee is currently deciding on the successful applicants. We look forward to releasing our conference program soon!

We won’t be receiving any more talk proposals starting right now.

We will be reaching out to everyone who sent a proposal at the beginning of July via email, no matter if your talk is selected or not. We will do our best to make this time as short as possible, but please be patient.

If you are selected as a speaker we will need your cooperation in order to confirm you will be able to speak as quick as possible, because we would like to construct conference programe and inform our partners.


 

[For English, please, scroll up]

Szanowni Państwo! Nabór zgłoszeń na kolejną edycję konferencji “Konserwacja zapobiegawcza środowiska” został już oficjalnie zamknięty!

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili czas, energię i zaangażowanie w zgłaszanie swoich propozycji. Otrzymaliśmy w sumie 133 zgłoszenia z 29 krajów, między innymi z Austrii, Niemiec, Belgii, Kanady, Brazylii, Ekwadoru, Hiszpanii, Holandii, Indii, Kolumbii, Meksyku, Nowej Zelandii, Tajwanu, USA i Włoch. Niesamowicie się cieszymy, że tematyka konferencji (“Architektura jako element krajobrazu”) spotkała się z tak szerokim zainteresowaniem i z niesamowicie wysokiej jakości wszystkich zgłoszeń.

Rada Programowa będzie miała niezwykle trudne decyzje do podjęcia. Trwają właśnie prace nad wyborem referatów i opracowywaniem programu. Dlatego też uprzejmie informujemy, że nie przyjmujemy już więcej zgłoszeń.

W lipcu skontaktujemy się ponownie (każdy, kto przesłał nam swój abstrakt, otrzymał od nas e-maila z potwierdzeniem odbioru wiadomości; jeśli taka sytuacja nie miała miejsca – prosimy o PILNY kontakt: pche6conference@gmail.com) ze wszystkimi, którzy przesłali nam swoje propozycje – z informacją o zakwalifikowaniu lub odrzuceniu referatu (niestety, nie będziemy w stanie przyjąć wszystkich zgłoszeń). Postaramy się by czas oczekiwania na informację od nas był najkrótszy jak to możliwe, ale prosimy o cierpliwość. Serdecznie prosimy o regularne sprawdzanie skrzynki mailowej na początku lipca, ponieważ w przypadku zakwalifikowania referatu będziemy potrzebowali odpowiedzi z potwierdzeniem od Państwa przyjazdu na naszą konferencję i aktywnego uczestnictwa, w czasie najkrótszym jak to możliwe, byśmy mogli skonstruować ostateczny program i jego oprawę graficzną oraz powiadomić naszych partnerów medialnych (o czym napiszemy więcej już wkrótce!).

Advertisements